Reference

 

“Pro mě nejlepší PR služby. Klidná síla bez bulváru a vlezlosti, přesto se skvělými výsledky. Seriózní a poctivá práce. A výsledky? Předčily moje očekávání. Díky Tereze Niesytové jsem zjistila, jaká může být opravdová „mediální síla”. Doporučuji všem, kteří hledají PR péči na vysoké úrovni.”

Kateřina Winterová, herečka a moderátorka pořadu Herbář

 

Tereza mi ukázala, že skutečné PR není pouze prvoplanová reklama. Díky naší spolupráci vím, že PR dokáže zajistit i tam, kde by mě to ani nenapadlo a tak, že působí nevtíravě a není to agresivní reklama.

Linda Vaňková, majitelka Cliché Shoes

 

S Terezou se mi v rámci projektu Ženy ženám spolupracuje naprosto úžasně. Je profesionální, pohotová, svědomitá a zároveň velmi jemná a lidská. Celému projektu zajišťuje medializaci přesně takovou, jakou potřebuje, aby se o něm dozvědělo, co nejvíce žen. Jsem velmi spokojena a její služby ze srdce doporučuji.“

 Alice Kirš, zakladatelka projektu Ženy ženám

 

Tereza je opravdu skvělá PR manažerka. Je spolehlivá, maximálně samostatná, příjemná a neustále v akci. Zajišťuje pro mě rozhovory a články v časopisech, ve kterých to dává smysl a přináší mi to stále větší skupinu klientů. V mnoha ohledech myslí za mě a komunikuje taktně a přátelsky mým jménem. Množství možností, které pro mé PR nachází, nemůžu vždy využít, protože jednoduše nestíhám psát tolik článků a odpovídat na otázky novinářů. Jsem Tereze za naši spolupráci opravdu vděčná a chci v ní nadále pokračovat.

Dipl.psycholožka Lucie Kolaříková

 

            Tereza zajišťuje Divadlu Kampa PR od začátku října 2012. Mohu z hloubky srdce prohlásit, že jsme nemohli najít lepší osobu. Nejen, že se Tereza velmi dobře orientuje na mediálním poli a díky svým kontaktům dokáže zajistit velmi exkluzivní nabídky v překvapivě rychlém čase, ale především je to žena inteligentní, milá, se schopností se vcítit. Velmi oceňuji, že jí nemusím nic „dovysvětlovat“, že sama umí odkrýt tu cestu, která je pro náš projekt přínosná a že zbytečně neplýtvá energií na vydávání se cestami, které by nás nikam neposunuly. Vystudovala jsem mediální studia a musím upřímně přiznat, že Tereza je krásně – nejen světlou, ale spíše prosvětlenou – výjimkou na poli PR a marketingových aktivit. Zůstává lidská – a to je (leckdy těžký) úkol pro každého profesionála.

Mgr. Petra Czabanová, Divadla Kampa
 
Tereza je vnímavá a pozorná. Dokáže krásně vycítit, do kterého média s jakým tématem a v jakém kontextu. Je pro mě radost s ní spolupracovat, informace od ní jsou jasné a trefné, komunikace jemná a podporující. Projekty, kterým se věnuje, dělá ze srdce. Moje zkušenost s Terezou je, že její mediální podpora funguje s lehkostí a účinností. Má dobrou intuici a je skvělá nejen jako profesionál, ale také jako člověk.
Mgr. Denisa Palečková, lektorka